26 Mayıs Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu, Kim Elendi? Gelinim Mutfakta 7 Bileziğin Kazananı ve Puan Durumu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanal D ekranlarının dikkatle takip edilen yarışma programı Gelinim Mutfakta’nın bugün 1150. bölümü yayınlandı. Karga Film imzalı lezzet programında bugün gelinler eleme potasına girmemek için mücadele etti. Üç gelin arasında yapılan elemede sonuç belli oldu. Renkli tartışmalar ve eşsiz tatlarla dolu yarışmanın kazananı ise 7 altın bileziğin sahibi oldu. Peki, 26 Mayıs Cuma günü Gelinim Mutfakta programında kim elendi, haftanın son çeyrek altınını kim kazandı? Gelinim Mutfakta’da bu haftanın kazanını kim oldu? 

İşte, 26 Mayıs Cuma günü Gelinim Mutfakta kazananı, puan durumu ve elenen gelin

Gelinim Mutfakta’da Bugün Neler Yaşandı?

Gelinim Mutfakta’nın bugün yayınlanan 1150. bölümünde eleme heyecanı 3 gelin arasında yaşandı. Lezzet mücadelesine katılan dört gelin ise günün birincisi olmak için maharetlerini ortaya koydu.

Peki, 26 Mayıs’ta Gelinim Mutfakta’ya kim veda etti? 7 Altın bileziğin sahibi kim oldu?

Gelinim Mutfakta’da Bugünün Lezzeti Ne Oldu?

Günün dikkatle seçilmiş final tatlısı güzel sunucusu Nursel Ergin tarafından açıklandı. Gelinim Mutfakta yarışmasının 26 Mayıs Cuma gününün lezzeti 45 dakikada hazırlanacak ‘Antalya Köftesi’ oldu!

Gelinim Mutfakta’nın en küçük gelini iddiasını ortaya koydu!

Bir süredir yaşı küçük olduğu için eleştirilerin merkezi haline gelen ve sık sık rakipleri tarafından küçük görülen Kader, 23 yaşında olmasına vurgu yapılınca; ’23 yıllık ev hanımlarına taş çıkartırım.’ dedi.

Kader, çocuk sahibi olmak istemediğini açıkladı!

Çocuk sahibi olmayı düşünmüyor musun sorularına Kader’in cevabı 5 yıl düşünmüyorum oldu. Bazı gelinler yaşı gereği çocuk sahibi olmak için erken olduğu konusunda Kader’e hak verdi. Ancak öğrenildi ki kayınvalidesi evlendiği günden beri bu konuda Kader’e baskı yapıyormuş.

Dilek Hanım doğmamış torunu için alışverişe başlamış.

Bir valiz kız bebek kıyafeti alan Dilek Hanım, Kader’i ve kayınvalideleri kızdırdı. Gelini hamile olmamasına rağmen bu ısrarı herkesi şaşırttı.

“Hamile kalmam için kayınvalidem başımın etini yiyor”

Kader, eşinin de çocuk sahibi olmak için acele etmediğini ve henüz erken olduğunu düşünse de kayınvalidesi Dilek Hanım’ın baskısından muzdarip olduğunu, ‘Hamile kalmam için kayınvalidem başımın etini yiyor’ sözleriyle ifade etti.

Dilek Hanım, bebeğin ismine bile karar vermiş.

Kızının ismini hayal ettiği gibi Elif koyamadığı için Kader’in bebeğinin adını Elif koymasını istediğini söyledi. Siz Dilek Hanım’ın bu sözleri hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Yorumlarda buluşalım!

26 Mayıs Cuma Günü Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta’da bugün birbirinden maharetli dört gelin arasında büyük bir rekabet vardı. Günün birincisi ile en yakın rakibi arasında yalnızca 1 puan fark olmakla birlikte tüm gelinler bugünün kazanını olmak için son derece iddialıydı.

Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altın Kazanan Gelin: Miyase oldu!

Miyase, bugün sunucu Nursel Ergin ve kayınvalidelerden toplam 17 puan alarak günün birincisi oldu.

26 Mayıs Cuma Günü Haftanın Birincisi Kim Oldu? Gelinim Mutfakta 7 Altın Bileziği Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta’da bugün 7 altın bilezik için 3 gelin yarıştı. Bu hafta yarışa Asiye dahil olmadı. Ezgi’nin yerine hafta ortasında geldiği yarışmaya dahil olan Asiye’nin, 7 altın bilezik yarışında da eleme potada da yer almamasına karar verildi.

Gelinim Mutfakta Bugün 7 Altın Bileziğin Kazanan Gelin: Kader oldu!

Gelinim Mutfakta’da gün boyu rakipleri tarafından eleştirilen Kader, 73 puan alarak haftanın kazananı oldu!

29 Mayıs Cuma Günü Gelinim Mutfakta Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta’da bir eleme günü heyecanı daha yaşandı. Bu hafta, haftanın birincisi olan Kader ve yarışmaya yeni katılan Asiye dışında; Tuğba ve Miyase eleme potasındaydı. Fakat sürpriz bir gelişme ile bu hafta eleme olmamasına karar verildi. Böylece bu hafta yarışan dört isim gelecek haftanın birincisi olmak için hazırlıklara şimdiden başladı!

Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Cuma Puan Durumu

  • MİYASE – 17

  • KADER – 16

  • TUĞBA – 11

  • ASİYE – 5

Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Cuma Günü Haftalık Toplam Puan Durumu

  • KADER – 73

  • TUĞBA – 70

  • MİYASE – 56

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
26 Mayıs Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu, Kim Elendi? Gelinim Mutfakta 7 Bileziğin Kazananı ve Puan Durumu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir