Ümit Özdağ AK Partililer’in Dolanıma Soktuğu Görüntüye Onedio’da Karşılık Verdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinan Oğan’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemesini açıklamasından sonra Ata İttifakı’nın kurucu partilerinden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklediklerini bugün açıkladı. Özdağ’ın ‘Kılıçdaroğlu kazanırsa iç savaş çıkar’ dediği video AK Partililer tarafından sosyal medyada tekrar dolaşıma sokuldu. Özdağ, o videoya yanıtını Onedio’da verdi.

Sinan Oğan, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğini açıklamasından sonra Ata İttifakı’nın oluşturan Zafer Partisi ve Adalet Partisi ittifakın dağıldığını duyurdu.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunda Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceklerini söyledi.

Ak Parti’ye yakın gazeteler Ümit Özdağ’ın “Kılıçdaroğlu kazanırsa iç savaş çıkar” dediği videoyu bugün sabah manşetlerine taşıdı. Ayrıca sosyal medyada AK Parti’ye yakın hesaplar da bu videoyu paylaşmaya başladı.

Onedio Ümit Özdağ’a dolaşıma sokulan videoyu sordu. Özdağ, şu yanıtı verdi:

‘Zafer Partisi’nin olduğu yerde yurtta sulh cihanda sulh olur. İç ve dış güvenliğe yönelik her türlü tehdit bertaraf olur.’

İşte Ümit Özdağ’ın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kazanması ile ilgili söylediği sözler:

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ümit Özdağ AK Partililer’in Dolanıma Soktuğu Görüntüye Onedio’da Karşılık Verdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir