İbrahim Selim Programını Kılıçdaroğlu Kısmı İçin Ertelediğini Duyurdu Pınar Deniz’in Yanıtı Tebessüm Ettirdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Biliyorsunuz ki herkes Babala TV’de yayınlanacak Kılıçdaroğlu bölümünü merakla bekliyor. İbrahim Selim, bugün yayınlanması planan Pınar Deniz’in konuk olduğu İbrahim Selim ile Bu Gece bölümünü, Oğuzhan Uğur’un Mevzular Açık Mikrofon’una destek vererek ertelediğini duyurdu. Pınar Deniz’in cevabı kalpleri ısıttı👇

YouTube’da binlerce hatta milyonlarca kişi tarafından izlenen ve sevilen birçok program var tabii ki ama özellikle iki tanesi öne çıkıyor. Biri İbrahim Selim ile Bu Gece, diğeriyse Oğuzhan Uğur’un Mevzular Açık Mikrofon’u.

Hepinizin bildiği üzere, ikinci tura kalan seçimlerin ardından Kılıçdaroğlu Mevzular Açık Mikrofon’a çıkması için gelen ısrarları görmezden gelmemiş, programa katılmayı kabul etmişti.

Bu gece YouTube’da yayınlanacak olan Kılıçdaroğlu Mevzular Açık Mikrofon bölümüyle, İbrahim Selim’in programı çakışınca, İbrahim Selim tatlı bir açıklamada bulundu takipçilerine!

İbrahim Selim, Pınar Deniz’in yer aldığı ve bu akşam yayınlanması beklenen yeni bölümü Babala Tv’deki Kılıçdaroğlu bölümü sebebiyle ertelediğini şöyle duyurdu:

Önce Oğuzhan Uğur, İbrahim Selim’in tatlı desteğine tepkisiz kalmadı! 👇

Sonra da Pınar Deniz, yüzleri gülümseten bir yorumda bulundu ve aynı zamanda kime destek verdiğini bir kez daha açıkça ifade etti ❤️

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İbrahim Selim Programını Kılıçdaroğlu Kısmı İçin Ertelediğini Duyurdu Pınar Deniz’in Yanıtı Tebessüm Ettirdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir