Adım Farah 13. Kısım İzle: Adım Farah Son Kısım Tek Kesim Full İzle

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FOX’un O3 Medya imzalı dizisi Adım Farah dün akşam 13. bölümüyle ekranlara geldi. Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in başrollerinde yer aldığı uyarlama dizide, Farah ve Tahir’in yaşadıkları yakından takip ediliyor. İkili aşklarının yanı sıra Kerimşah’ın hastalığı ile de mücadele ederken seyircisini duygudan duyguya sürüklüyor. Adım Farah son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Adım Farah son bölümde; Behnam’ın hayatta olduğunu öğrenen Farah için artık diken üstünde bir dönem başlamak üzeredir.

Kerimşah’ın kurtulma ihtimalini göz önünde bulunduran Tahir’in iyi niyeti ise, İran’da yaşanan bilinmez durumlara çomak sokulması ile resmen kaybolmuştur.

Behnam’ın kim olduğu ve nasıl bu kadar güçlü olduğu son derece merakını kabartmıştır. Yeni bir hayat için her şeyi göze almaya hazır olan Tahir ve Farah’ın hayatı, Behnam’ın bir erkek çocuğu yani veliahtı olduğunu öğrenmesiyle karmaşaya boğulacaktır.

Ali Galip’in evine bıraktığı kalemin ilk meyvesini almaya hazırlanan Farah, Mehmet’in dinlediği şeler sayesinde Ak Kuzu ve Kara Kuzu’nun fiziksel olarak buluşacağını öğrenecektir. Kara Kuzu’nun Orhan amir olduğunu bilmeyen Mehmet ise bu buluşma için hazırlıklara başlamıştır bile.

İçerdeki güvenlik sızıntısı fark edildiğinde günah keçisi Farah ve Bade olacaktır. Aga kendisine yapılan bu ihanetin bedelini ödetecektir. Farah artık hem çocuğunun babasının hem de diğerlerinin göz hapsine girmiştir.

Adım Farah Bir Önceki Bölümde Neler Oldu?

Farah Mehmet’ten Kerimşah’ın donörünü öldürenin Ali Galip olduğunu öğrenir. Ama Tahir’e söylerse bunun yol açacağı sonuçlardan korkar ve bu gerçeği Tahir’den gizlemeye karar verir. Tahir ise donörü öldürenin peşine düşmüştür. Diğer taraftan Mehmet vasıtasıyla bulacağı bilgilere ihtiyaç duyar ve iki adam ilk kez ortak bir düşmanın peşine düşerler. Ak Kuzu Kara Kuzu organizasyonunu açığa çıkartmaya bir adım daha yaklaşırlarken; Ali Galip ve Orhan ise bu tehlikenin farkındadırlar.

Mehmet’in baskısıyla iş birliği yapmaya mecburen kalan Farah için, artık tek hedef vardır, bütün her şeyi geride bırakıp Tahir ve oğluyla uzaklara gitmek. Bu planına Tahir’in de sıcak bakmasıyla iki sevgili için umut dolu bir gelecek ufukta görünür.  Ancak Tahir’in Kerimşah’ın kurtulmasıyla ilgili önceden attığı adımla ulaştığı bilgi, onu vicdani bir ikilemde bırakır. Ya Kerimşah için umut olacak bu bilgiyi Farah’la paylaşacak, ya da Kerimşah’ın geleceğiyle kumar oynayıp Farah’la hayal ettiği geleceğe yürüyecektir. Tahir bu ikilemle uğraşırken kontrolü dışında gelişen yeni bir problemin de fitilini ateşlemiş, uyuyan bir devin uyanmasına yol açmıştır.

Adım Farah 13. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

ADIM FARAH SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Adım Farah 13. Kısım İzle: Adım Farah Son Kısım Tek Kesim Full İzle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir