Tetikçinin Oğlu 6. Kısım İzleme Ekranı: Tetikçinin Oğlu Son Kısım Tek Modül Full İzle

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FOX’un yeni sezonda dram ve aksiyonu bir araya getirdiği dizisi Tetikçinin Oğlu 6. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerinde Şevket Çoruh, Timuçin Esen ve Genco Özak’ın yer aldığı O3 Medya ile Same Film imzalı Tetikçinin Oğlu, yakında sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Tetikçinin Oğlu son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Tetikçinin Oğlu son bölümde; İskender ve Korkmaz uzun zaman üstüne nefes kesen bir çatışma esnasında yeniden omuz omuza savaş verir.

Birbirlerine düşman kesilen ikili yaşadıkları olayla geçmişi yad edecek ve tekrar birlikte mücadele için kolları sıvayacaktır.

Düştüğü tuzağın karşılığını misliyle vermek isteyen İskender, kendi tarafındaki herkesi toplayıp yürekleri ağza getiren bir baskın yapar. Sibel ise Yunus’tan kaçmaya çalıştığı sırada yine yakalanır.

Kendini yanında oğlu Umut ile birlikte beklemediği bir durumun içerisinde bulur. Babası Korkmaz’ı asla dinlemeyen ve Sibel için hayatını tekrar tehlikeye atan Metin ise paçayı ele verir.

Metin artık Yunus’un elindedir ve İskender’in kendisine vereceği emri bekler. Korkmaz ise namlunun ucunda kalan oğlu Metin için harekete geçecektir.

Tetikçinin Oğlu Bir Önceki Bölümde Neler Oldu?

Korkmaz’ı bırakıp gidemeyen Metin, bu kez babasını kurtarmak zorundadır. Son derece duygusal bir yüzleşme sonucu ikilinin ilişkisinde yepyeni bir sayfa açılır. Yapacakları sürpriz ziyaret geçmişi aydınlatacak, baba ile oğlu zorlu bir sınava sokacaktır. Metin, kendisini Sibel’e affettirmeye çalışırken, tek çabası çocuğunu güvende tutmak olan Sibel yaşadığı büyük kayıpla sarsılır. Korkmaz, oğlunu korumak için başka bir yol denemeye karar verir. İskender ise bu kez Korkmaz’ı tuzağına çekmeyi başarır. İskender ve Korkmaz bir kez daha karşı karşıya gelirken başlarına geleceklerden habersizdirler. Metin, Korkmaz’ın yokluğunda kendisini büyük bir tehlikenin içinde bulurken, Sibel bu sefer Yunus’tan kaçamayacaktır.

Tetikçinin Oğlu 6. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

TETİKÇİNİN OĞLU SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tetikçinin Oğlu 6. Kısım İzleme Ekranı: Tetikçinin Oğlu Son Kısım Tek Modül Full İzle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir