Ben Bu Cihana Sığmazam 32. Kısım İzle: Ben Bu Cihana Sığmazam Son Kısım Tek Kesim Full İzle

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ATV’nin aksiyon ve dram dolu dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam dün akşam 32. bölümüyle ekranlara geldi. Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümünde Cezayir’in ekibi ile aynı zamanda Leyla ve Firuze ile yaşadıkları büyük bir merak konusu. Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Ben Bu Cihana Sığmazam son bölümde; Cezayir ve Ateş arasındaki gerilimin tam orta yerinde kalan Azra, Kayıkçı ile olan bağlantısını asla kabul etmez.

Cezayir bu durumu kimseye açıklamasa da gizli planı sebebiyle Azra’yı serbest bırakır. Azra’nın evine ise Ateş’i göndererek her bir köşenin detaylıca incelenmesini söyler. Ateş, Azra’nın evini incelediği sırada dosyalar arasından beklemediği bir fotoğraf çıkar.

Cezayir eline geçen bu fotoğrafın Kayıkçı’ya ait olduğu düşüncesini değerlendirmeye başlar. Orhan’ın öldüğünü öğrenen Tatavlalı ise ortalığı karıştırmak için tüm suçu Cezayir’in üstüne yıkar.

Orhan’ın ölümünün ortaya çıkması ise Melike ve Azamet’in durumlarının karışmasına sebep olur. İkili içine düştükleri durumdan çıkabilmek adına hayatları için riskli bir karara varır. Girecekleri yolun bir daha dönüşü olmayacaktır.

Usulsüz kazandığı paraları yurt dışına çıkarmak isteyen Tatavlalı bu görevi Mişon’a verir. Paraların yerine ulaşmadığını anladıktan sonra ise Mişon’un Cezayir’in adamı olduğunu fark edecektir.

Paralarını kurtarmak için harekete geçtiği sırada beklediğinden daha değerli bir şey bulur. Kayıkçı ise kızının zor durumda olduğunu fark eder. Karşı atağa geçerek kimsenin beklemediği bir yoldan Leyla’ya ulaşır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Firuze ve Leyla, Tatavlalı’nın elinde rehinken Firuze’nin doğum sancıları başlar. Leyla, Firuze acı içinde kıvranırken ona karşı kayıtsız kalamaz ve bebeği doğurmasına yardım eder.

Firuze, bebeğin doğumuyla Cezayir’le birlikte yaşama umuduna kapılır ve bunu Cezayir’e teklif eder.

Zor zamanların ardında, kaosun içinde Cezayir yeni doğan oğluna kavuşmanın sevincini yaşarken Kayıkçı, verdiği emirle Cezayir’in ailesinde çok değer verdiği birinin canını alır.

Tatavlalı, Kayıkçı’yı Cezayir’e karşı kışkırtmak ve aradan sıyrılmak için elinden geleni yapar. Başarılı olamayınca kimseye hedef olmamak için farklı planlarını devreye sokar ve yanına sağlam bir destek kuvvet çağırır.

Azra’nın Kayıkçı’ya çalıştığına dair şüpheleri Cezayir’i düşündürür. Cezayir gerçeği öğrenmek için harekete geçer ve Azra’yı köşeye sıkıştırır.

Firuze’nin doğumunda Leyla nasıl bir rol üstlenecek? Firuze’nin birlikte yaşama teklifine Cezayir’in cevabı ne olacak? Cezayir’in ailesinde kim öldürülecek? Tatavlalı’nın planları nedir ve yanına kimi çağıracak? Cezayir, Azra’dan gerçeği öğrenebilecek mi?

Ben Bu Cihana Sığmazam 32. Bölüm İzleme Ekranı

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ben Bu Cihana Sığmazam 32. Kısım İzle: Ben Bu Cihana Sığmazam Son Kısım Tek Kesim Full İzle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir