17 Yıldır Ağzına Tek Lokma Koymayıp Yalnızca Gazlı İçeceklerle Beslenen Adamdan Beyin Yakan Açıklamalar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

58 yaşındaki İranlı Gholamreza Ardeshiri 2006 yılından bu yana hiçbir şekilde yemek yemiyor. Ayrıca kendisi yalnızca gazlı içeceklerle besleniyor. Ardeshiri, doktorların bunun nedenini bulamadığını söylüyor. Detaylar içeriğimizde…👇

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/world-n…

Sizleri İranlı Gholamreza Ardeshiri ile tanıştıralım. Kendisinin hikayesi o kadar tuhaf ki filmlere konu olacak türden desek yeridir.

58 yaşındaki adam 2006 yılından bu yana hiçbir şekilde yemek yemiyor. Bu da yetmiyormuş gibi kendisi sadece gazlı içeceklerle besleniyor.

Ardeshiri hiçbir şekilde açlık hissetmediğini ve yorgun olmadığını söylüyor.

Ayrıca kendisi tek yudumda bütün bir kolayı içebiliyor ve ihtiyacı olan enerjiyi asitli içeceklerden aldığını iddia ediyor.

İran medyasına konuşan Ardeshiri, geçinmek için fiberglass tamiri yaptığını ve kızlarını üniversiteye gönderdiğini söylüyor.

“Buna neden olan bir durum yaşamadım, nedenini de hala bulamadım.”

“Garip bir hisse kapıldım, sanki ağzımın içinde saç gibi bir cisim varmış gibi hissettim. Bu saçın başının ağzımın içinde, ucunun da midemin içinde olduğunu hissettim ve ne yaparsam yapayım bu saçı çıkarmak mümkün olmadı.”

“Sanki saçlarım boğazımı sıkıyor gibiydi ve boğuluyormuşum gibi hissettim, o kadar sıkıydı ki ne yapacağımı bilemedim. Gerçekten tarif edemiyorum ama korkunç bir histi.”

“Herkes farklı bir doktor önerdi ve hastalığıma teşhis koyamayan doktorlar beni diğer meslektaşlarına yönlendirdi.”

“Sabahtan akşama kadar ya doktorların yanında ya da hastanedeydim ama kimse hastalığıma teşhis koyamıyordu. Ağzımda saç yoktu ama hissettiğim şey buydu.”

“Bu histen kurtulmak için aklınıza gelebilecek her doktora gittim. Akabinde bir böbrek ve hematoloji uzmanı, bir psikiyatriste gitmenin daha iyi olacağını söyleyedi ve beni bir psikiyatristle tanıştırdı.”

Psikiyatristin yardımına rağmen hala bu sorunun temeline inemediğini söyleyen Ardeshiri, ailesinin onun önünde yemek yemediğini çünkü onları yemek yerken görmenin midesini bulandırdığını söylüyor.

Ayrıca kendisi yaklaşık dört saat uyuduğunu ve günde üç litre gazoz içtiğini ifade ediyor.

Ne diyebiliriz ki? Yorum sizde…

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
17 Yıldır Ağzına Tek Lokma Koymayıp Yalnızca Gazlı İçeceklerle Beslenen Adamdan Beyin Yakan Açıklamalar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir