Ebru Şancı ve Bircan Bali Ortasındaki Uraz Kaygılaroğlu’yla Münasebet Argümanına Ateşlere Düşüren Açıklama

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında ilginç konuşmalar yaşandı. Eski model Ebru Şancı ve programın uzun süredir sunuculuğunu yapan Bircan Bali, Uraz Kaygılaroğlu’nun özel hayatı hakkında herkesin ağzını açık bırakacak yorumlarda bulundu. Üstüne birbirlerine karşı yaptıkları imalar seyircilerin dikkatinden kaçmadı.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Bircan Bali ve Ebru Şancı arasında ilginç konuşmalar geçti.

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun ilişkilerinden bahsettikleri esnada konuyu birbirleri ile olan durumlara getiren yorumcular, seyircileri bir hayli şaşkına çevirdi.

İlişkilerden bahsettikleri esnada konuyu Kaygılaroğlu’nun özel hayatına taşıyan Şancı ve Bali arasında geçen diyaloglar resmen ağızları açık bıraktı.

İkili konuya Ebru Şancı’nın ‘Dikkat ediyor musunuz, Uraz’ın ilişkileri çok kısa sürüyor.’ demesiyle girdi. Bunu duyan Bircan Bali birden gülmeye başladı.

Ardından Şancı yorumlarına “Ağır kanlıymış” diyerek devam etti. Bali ise “Uyuyor muymuş hemen?” diye sordu.

Aynı zamanda Şancı, ‘Enerjisi çok düşükmüş’ dedi. Bircan Bali ise ‘Neden Uraz’a az süre veriliyor mesela horluyor mu acaba?’ diyerek gülmeye devam etti.

Bali ve Şancı kendi aralarında gülmeye devam ederken konu tam anlamıyla özel hayata kaydı ve Şancı’dan, Bali’ye karşı ikilinin ilişki yaşadığı iması geldi.

İşin şoke eden kısmı ise buradan sonra başladı. Çünkü Ebru Şancı, Bircan Bali’ye dönüp ‘Bilmiyorum ben yatmadım sen yattın… Yatana sormak lazım.’ dedi.

Şancı’nın bu sözleri olay oldu elbette. Sosyal medyada ve magazin kanallarında herkes bu konu üzerine konuşmaya başlayınca, Ebru Şancı yeni bir açıklama yaptı ve böyle bir şey olmadığını söyledi.

‘Kızın üstüne yapıştı çok üzüldüm. Ben çok hızlı konuşan bir kadınım yutarak konuşuyorum, olmaması gereken saçma sapan bir şey çıktı ağzımdan hayatlarından birbirlerini görmemişler. Ne sen onu ne o seni hayatı boyunca gördü. Benim hızlı konuşmam yüzünden.’

Bircan Bali ise üstünde kalan bu durum sonrası kendi de inanamayarak “Benden bahsediyorsun değil mi?” diye sordu.

Şaşkınlık içinde daha önce Uraz Kaygılaroğlu’nu yüz yüze bile görmediğini söyleyen Bircan Bali, ‘Benden bahsediyorsun değil mi? Ömrümde görmedim eski eşini de çok severim.’ diye Şancı’nın söylediklerinin doğru olmadığını ifade etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ebru Şancı ve Bircan Bali Ortasındaki Uraz Kaygılaroğlu’yla Münasebet Argümanına Ateşlere Düşüren Açıklama

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir