Sinemalarda Bu Hafta: Vin Diesel’in Başrolde Olduğu ‘Hızlı ve Öfkeli 10’dan ‘Araf 6: Mevt’e 6 Sinema Vizyonda

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seçimlerin ikinci tura kalmasıyla birlikte stresimiz de devam ediyor malum. Biraz kafa dağıtmaya, mesela film izlemeye ne dersiniz? Bu hafta sinema salonlarında aksiyon, korku, animasyon, komedi gibi türlerde birbirinden kaliteli filmler seyirciyle buluşuyor. Seçkide Vin Diesel’in başrolde olduğu ‘Hızlı ve Öfkeli 10’dan ‘Araf 6: Ölüm’e tam altı yeni film yer alıyor. 

Detayları merak ediyorsanız, sizi içeriğimize alalım;

1. Çılgın Yarışçılar (Crazy Racing)

Özet: Çılgın Yarışçılar adlı animasyon filmin odağına genç Sloan yer alıyor. Araba yarışlarına meraklı olan Sloan, babasının tepkisine rağmen yarışlara katılıp başarılı olmayı istiyor.

Oyuncular: – 

Yönetmen: Zhu Guo-Yang

2. Aşkın Bununla Ne İlgisi Var? (What’s Love Got to Do With It?)

Özet: Kazım’ın ailesi, onu Pakistanlı bir gelinle evlendirmeye niyetlenir. Kazım’ın çocukluk arkadaşı ve komşusu Zoe ise, onun hiç tanımadığı biriyle evlenmek için yaptığı yolculuğu filme almaya başlar. Bu serüven, Zoe’nin aşka bakış açısını değiştirir.

Oyuncular: Lily James, Shazad Latif, Shabana Azmi

Yönetmen: Shekhar Kapur

3. Bir Umut

Özet: Küçükken babasını kaybeden, annesi de başka biriyle evlenince dayısıyla birlikte yaşayan Umut artık genç bir adamdır. Eşi, kurdukları özel tiyatroda yönetmenlik yaparken Umut’un da hedefi oyuncu olmaktır. Ancak yıllar sonra dayısından gelen bir telefon, Umut’u annesiyle karşı karşıya getirecektir.

Oyuncular: Baran Şükrü Babacan, Eylem Yıldız, Funda Eskioğlu

Yönetmen: Ümit Köreken

4. Süper Aile (Helt Super)

Özet: Babası yaşadıkları kasabanın süper kahramanı olan Hedvig, video oyunlarına meraklı sıradan bir çocuktur. Ancak beklenmedik şekilde babasının görevini devralması gerekir. Hedvig, süper kahraman olmanın hiç de kolay olmadığını anlar. 

Oyuncular: Hennika Huuse, Tobias Santelmann, Kari Simonsen

Yönetmen: Rasmus A. Sivertsen

5. Araf 6: Ölüm

Özet: Korku film serisi Araf’ın altıncı devam halkasının odağında, bir zamanlar aşkla evlendiği eşinden ayrılan sınıf öğretmeni Yavuz yer alıyor. Yavuz öğretmenin sınıfına son derece tuhaf bir kız olan Amber gelir. Daha önce de Amber’i rüyasında gören Yavuz, bir dizi tuhaflıklar yaşamaya başlar. Arkadaşının yardımıyla kendisine kötücül güçlerin musallat olduğunu öğrenen genç adam, eşi Ayşe’den şüphelenmektedir. 

Oyuncular: Gökhan Eryılmaz, Batuhan Soncul, İrem Büğrüoğlu

Yönetmenler: Tarık Karakulak, Biray Dalkıran

6. Hızlı ve Öfkeli 10 (Fast X)

Özet: Hızlı ve Öfkeli serisinin onuncu devam halkasında Dom Toretto ve ailesi, gelmiş geçmiş en tehlikeli düşmanla karşı karşıyadır. Dom, kendisinden intikam almak için sevdiklerinin peşinde düşen bu büyük düşmanla amansız bir mücadeleye girişir.

Oyuncular: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jason Momoa

Yönetmen: Louis Leterrier

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sinemalarda Bu Hafta: Vin Diesel’in Başrolde Olduğu ‘Hızlı ve Öfkeli 10’dan ‘Araf 6: Mevt’e 6 Sinema Vizyonda

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir