Kılıçdaroğlu’na Oy Toplamak İçin Kur’an Okuyan Kullanıcıdan, Küçüklük Akımına: Haftalık TikTok Gündemi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden farklı videolar TikTok gündeminde yerini aldı. Yapay zeka kullanarak çıplak fotoğraflarının oluşturulduğunu söyleyen TikTok fenomeninden, sokakta karşılaştığı köpekleri uzaklaştırmak için bulduğu ilginç yöntemle gündeme gelen kullanıcıya kadar… Hızlandırılmış TikTok turuyla tüm konulara 5 dakikada hakim olmanı sağlıyoruz. İşte bu haftanın ses getiren TikTok olayları.

1- TikTok’ta paylaşılan videoda bir TikTok fenomeni, eline Kur’an alarak Kemal Kılıçdaroğlu için oy toplamak adına çalışma başlattı.

👇

2- TikTok için video çeken üç genç, kapısını açık gördükleri evlere, ev sahipleri evin içerisindeyken girme akımı başlattı.

👇

3- Sevgilileriyle küçüklük hallerini karşılaştıran TikTok kullanıcıları yeni bir akım başlattı. ‘Sevgilimle Küçükken Tanışsak Sevgili Olur Muyduk?

👇

4- Bahçede bulduğu kertenkele ile oynarken bir anda burnunu ısırtmanın iyi bir fikir olacağını düşünen çocuğun o anları TikTok’ta viral oldu.

👇

5- ‘Kılıçdaroğlu mu, Erdoğan mı?’ sorusuna verdiği yanıtla gündeme gelen vatandaş yeni bir akımın başlamasına sebep oldu.

👇

6- Seçim zamanında video kaydı isteyen aileleri kandırmanın yolunu bulan bir genç bulduğu o taktiği TikTok’ta anlattı.

👇

7- Bir TikTok kullanıcısı sokakta karşılaştığı köpekleri uzaklaştırmak için bulduğu ilginç yöntemle gündeme geldi.

👇

8- 20 yaşındaki TikTok fenomeni Hasbulla, arkadaşının düğün kutlaması esnasında arabayla yaptıkları şov dolayısıyla göz altına alındı.

👇

9- TikTok’ta yaptığı paylaşımlarla kısa sürede fenomen olan kullanıcı, kim olduğunu bilmediği bir kullanıcının Instagram’da paylaştığı fotoğrafları yapay zeka kullanarak çıplak fotoğraflara dönüştürdüğünü söyledi.

👇

10- Bir TikTok kullanıcısı tarafından paylaşılan video, sosyal medyada gündem oldu.

👇

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kılıçdaroğlu’na Oy Toplamak İçin Kur’an Okuyan Kullanıcıdan, Küçüklük Akımına: Haftalık TikTok Gündemi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir