Halihazırda Yayında Olan Yerli Dizilerden İvedilikle Tokatlanarak Kendine Getirilmesi Gereken Karakterler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk televizyonlarında pek çok toksik karakter var, fakat bunlardan bazıları var ki izlerken ekranı yumruklamamak için kendimizi zor tutuyoruz. Şu an yayında olan yerli dizilerden en düşman başına karakterleri derledik.

Kazım Ağa – Yalı Çapkını

Yalı Çapkını’nın Kazım Ağası bazı bölümlerde çok sempatik bir karakter olarak yazılsa da kesinlikle tokatlamak istediğimiz ilk karakter. Karısı ve kızlarına şiddet uygulaması, kızlarını para karşılığında sevmediği erkeklerle evlendirmesi ve daha fazlası Kazım’a dayanmamızı epey zorlaştırıyor.

Hayri – Camdaki Kız

Camdaki Kız’a ilk girdiği zaman Sedat’tan dili yanan Nalan’a bir dayanak olur mu diye düşünüp sevdiğimiz Hayri’nin daha sonra evli olduğunu öğrendiğimiz yetmezmiş gibi bir de baskıcı ve ataerkilliğiyle Nalan’ı elde edip nasıl manipüle ettiğini izliyoruz. Nalan bir an önce Hayri’den kurtulmalı!

Hakan – Ömer

Ömer’in ablası Nisa’nın hayırsız kocası Hakan, borç batağında ve çıkarcılığıyla keşke kaçtığı yerde kalsaydı dedirtti. Ailesine geri dönse de ortalığı karıştırmaktan geri kalamayan Hakan’ı ıslak odunla dövmek lazım.

Fatih – Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti’nin en başından beri anasının kuzusu imajıyla Doğa’ya resmen yazık eden muhafazakar erkeğimiz Fatih üstüne bir de Doğa’yı aldatınca iyice gözümüzden düştü. Kör kuyularda susuz kalasın Fatih, bu aldatma işi burada bitmedi!

Tahir – Ömer

Ömer’in aşırı baskıcı abisi Tahir, gerçekten eğitilmez ve dünyaya at gözlükleriyle bakan bir karakter. Yetiştirilme tarzından mıdır nedir bilmiyoruz ama çevresindekilere dünyayı dar etmek konusunda 1 numara.

Pelin – Yalı Çapkını

Ferit diye diye bir hal olan Pelin’e kızma sebebimiz Ferit’in Seyran’ı sevdiğini kabullenememesi ve sevilmediği halde sırf Ferit’i elde etmek için evlenmek istiyor oluşu. Bu kadar kör olmasından dolayı Pelin’i iyice bir silkelemek gerekiyor.

Sedat – Camdaki Kız

Camdaki Kız’ın sezon başından beri yapmadığı kalmayan hayırsız karakteri Sedat son birkaç bölümdür hayatını düzene sokmuş olsa da daha önce yaptıklarını hiçbir izleyici hala unutmadı.

Zerrin – Yalı Çapkını

Pelin’in eli maşalı annesi Zerrin diziye dahil olduğundan beri ne yuvalar yıkıp ortalıklar karıştırdı haddi hesabı yok! Şeytana pabucunu ters giydirmek konusunda asla zorluk yaşamayacağı net olan Zerrin artık bir dursan mı?

Süreyya – Ömer

Ömer dizisine masum bir genç kız olarak giren Süreyya, Ömer’in kendisinden ayrılması üzerine ona iftira atıp bir de odasında tuzak hazırlaması Süreyya’nın aslında hiç de masum olmadığını gösterdi.

İfakat – Yalı Çapkını

Yalı Çapkını dizisinin yılanlık ve sinsilik konusunda master dereceye sahip karakteri İfakat’ın kendi rahatı ve menfaati için yapmayacağı hiçbir şey yok. Ne çektik şu yengelerden be!

Ali Tahir – Yüz Yıllık Mucize

Yüz Yıllık Mucize dizisinde sempatik ve yakışıklı bir karakter olarak ilk başta gözümüze girse de eski karısının yeğeniyle ısrarla evlenmek istemesiyle kendisinden biraz soğuduk. Bakalım hikâyenin devamında neler olacak?

Tarık – Aldatmak

Aldatmak dizisinin Tarık’ı eşini aldatmasıyla zaten ilk baştan itibaren bizlerden düşük puan aldı. Her yeni bölümde ailesine zarar veren Tarık’ı ne yapsak az!

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Halihazırda Yayında Olan Yerli Dizilerden İvedilikle Tokatlanarak Kendine Getirilmesi Gereken Karakterler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir