Çöp Adam 21. Kısım İzle: Çöp Adam Son Kısım Tek Kesim Full İzle

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

STAR TV’nin gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizisi Çöp Adam dün akşam 21. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Peri ve Tamer’in inanılmaz hikayesini ekranlara taşıyan Çöp Adam’ın başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu yer alıyor. OGM Pictures imzası taşıyan dizinin yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Çöp Adam son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Çöp Adam son bölümde; Bülent ve İpek’in daha fazla sorun çıkarmayacağını kesinleştiren Tamer rahat bir nefes alır. Peri ise yaşadığı her şeyden habersizdir ve Tamer’in vermiş olduğu paranın onları durduramayacağı düşüncesiyle tedirgin olur.

Serkan’ı kalmaya ikna eden Berrin, bu ilişki için yalnızca Tamer’e karşı değil herkese karşı bir savaş vermek durumundadır ve bunun gerginliğini yaşar.

Peri ve Tamer ise Ercü’nün amcasıyla tanışmaya gitmişlerdir. Fakat hiç beklemedikleri bir manzara ile karşı karşıya kalmışlardır.

Yavuz, Meryem ve Dilber ise restoranda çalışıyor olmalarının verdiği heyecanı yaşamaktadır. Özellikle Dilber mutfaktaki el becerisini herkese göstermek için sabırsızlanmaktadır.

Bu sırada Tamer’den Meryem’e onu çok sevindirecek bir davet gider. Peri ise kendi kafasında Elit meselesini takıntı haline getirmiştir.

Şirkette Elit ve Tamer’i bir arada görünce korkusuyla yüzleşmek adına bir adım atar ve kimsenin beklemediği bir hamle yapar.

Peri’nin bu hamlesi içini rahatlatmaktan çok şüphelerini artırır ve Tamer’le arasının iyice gerilmesine yol açar.

Tamer’in sergilediği gizemli tavırlar ise Peri’nin kafasında oluşan kuşkuları tetiklemekten başka bir şey yapmaz. Gerçeği anlayabilmek adına bir adım atmaya karar veren Peri, beklediğinden daha büyük bir sorunla yüzleşir.

Çöp Adam Önceki Bölümde Neler Oldu?

Peri, Tamer ve Seko’nun kavgasının ardından Damla’nın yaşadığı hayal kırıklığını görünce dayanamaz ve kimsenin beklemediği bir hamle yapar. Ancak bu, Damla’yla arasını düzeltme şansını yok edecektir. 

Peri, bir yandan da Berrin ve Seko’nun ilişkisini destekleyen tek kişidir. Tamer ve Seko’nun arasını düzeltmek için çabalar ancak Tamer bu konuda taviz vermez. Sonunda, Tamer, Berrin ve Seko’yla yüzleşir. Bu yüzleşme, Seko’nun hayatıyla ilgili büyük bir karar almasıyla sonuçlanır. Berrin ise bu kararı öğrendiğinde, engel olmak için harekete geçer.

Meryem ve Yavuz, Tamer’in Yavuz’a ne tepki vereceği endişesi içindeyken, Tamer, Yavuz’a sürpriz bir teklifle gelir. Peri ise kendini dengede tutmak için insanüstü bir çaba harcarken, o dengeyi bozacak tek adımı atar ve annesine gider. Bu sırada Tamer, Bülent ve Aysel’i geçici olarak yalıya taşımıştır. Ancak İpek’in Peri üzerindeki yıkıcı etkisi ve Bülent’in artık neredeyse şantaja varan talepleri, Tamer’i radikal bir adım atmaya zorlayacaktır.

Çöp Adam 21. bölüm izle

ÇÖP ADAM SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Çöp Adam 21. Kısım İzle: Çöp Adam Son Kısım Tek Kesim Full İzle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir