Adım Farah 12. Kısım İzle: Adım Farah Son Kısım Tek Kesim Full İzle

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FOX’un her bölümüyle seyircisini şaşırtmayı başaran dram dizisi Adım Farah, dün akşam 11. bölümüyle ekranlara geldi. Arjantin yapımı La Chica que Limpia’dan uyarlanarak ekranlara taşınan Adım Farah’ın başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek yer alıyor. Farah ve Tahir’in neler yaşadığını merak edenler için; Adım Farah son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Adım Farah son bölümde; Mehmet, Kerimşah’ın donörünü öldürenin Ali Galip olduğunu Farah’a söyler. Fakat bu gerçeği Tahir’e söylerse başlarına gelebileceklerden son derece korkar ve ondan saklamaya karar verir.

Tahir ise her yerde donörün ölümüne sebep olanın kim olduğunu araştırmaktadır.

Bir yandan Mehmet sayesinde ulaşabileceği diğer bilgilere ihtiyacı vardır ve ikili ilk kez ortak bir düşman için savaşmaya başlar.

Ak Kuzu Kara Kuzu organizasyonunun açığa çıkmasına çok az bir zaman kalmıştır fakat Ali Galip ve Orhan başlarına gelecek tehlikenin son derece farkındadır.

Mehmet’in üzerinde kurduğu baskı yüzünden iş birliği yapmak zorunda kalan Farah’ın artık tek bir hedefi vardır. Tüm yaşananları geride bırakarak Tahir ve oğlu ile uzaklara gitmek ister.

Tahir’in de bu plana olumlu yaklaşması ile iki sevgili gelecekleri için umut dolu yeni bir adım atmaya hazırlanır. Fakat Tahir’in kurtulması için önceden yaptığı bir hareket ile eline geçen bilgi, vicdanını sızlatacak ve onu ikilemde bırakacaktır.

Kerimşah’ın hayatını kurtarabilecek ihtimallerden biri için bu bilgiyi Farah’la paylaşmak ya da bunu bir kumar haline getirip istedikleri yeni geleceğe yürüyecektir.

İçinde kaldığı ikilem arasında boğuşan Tahir’in kontrolü dışında gelişen bir olay farklı sorunların baş göstermesine sebep olur. Tahir’in içindeki uyuyan dev uyanmıştır.

Adım Farah Bir Önceki Bölümde Neler Oldu?

Donörün ölmesi her şeyi değiştirmiştir. Farah bu ölümün basit bir kaza olmadığını hissetmektedir. Tahir de Farah’tan saklasa da yapanın ve azmettirenin peşindedir. Tahir’in gözü kara bir hareketi sonucu her şey alt üst olur. Tahir ve Farah’ın daha korunaklı AGA eve sığınmaları ise şart olur.

Mehmet ise kara kuzu ak kuzunun ne olduğunu araştırırken emniyet içerindeki bir sızıntıdan artık emindir. Nedir bu kara kuzu ak kuzu şebekesi? Kimler vardır arkasında? Amcasının donörü öldürttüğünü öğrenen Bade’nin bu bilgiyi Mehmet başkomisere söylemesi doğru bir hareket midir? Ve Farah ne olursa olsun artık Tahir’e duyduğu aşktan saklanabilecek midir?

Adım Farah 12. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

ADIM FARAH SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Adım Farah 12. Kısım İzle: Adım Farah Son Kısım Tek Kesim Full İzle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir